Kviečiame į tradicinį kalėdinį Trakų meno mokyklos fanfarinio orkestro ir Sonoros mišrus choras koncertą Trakų bazilikoje

2025 m. gruodžio 26 d., 13 val. kviečiame Trakų bendruomenę ir miesto svečius į tradicinį „Kalėdinį koncertą“ Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje.

Koncerte dalyvaus Trakų meno mokyklos fanfarinis orkestras (vadovas Rokas Podelis) – ilgametes tradicijas puoselėjantis pučiamųjų kolektyvas, aktyviai koncertuojantis Trakuose ir už jų ribų, bei mišrus choras „Sonoros“ (vadovė Valerija Skapienė), vienijantis chorinės muzikos mylėtojus ir klausytojams dovanojantis įvairiaspalvį, šventiškai skambantį repertuarą. Tai graži kasmetinė proga susitikti, pabūti kartu ir pratęsti Kalėdų šventimą muzikoje.

Solistai: Ieva Bliujūtė (trimitas), Augustinas Ališauskas (eufonija) Gabija Kliucevičiūtė (fliugelhornas). Pianistas Dovydas Baltrimavičius.

Koncertą veda Ieva Krivickaitė

Maloniai kviečiame, koncertas nemokamas!

 

Projektą finansuoja:
Trakų rajono savivaldybė
Lietuvos kultūros taryba